Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Nanuk na Hrad!

Koš nanuk na Pražském Hradě

Naše stále ještě nové koše Nanuk se po mírné modifikaci vyžádané Správou Pražského hradu staly součástí jednoho z nejnavštěvovanějších míst v Evropě. První, druhé i třetí hradní nádvoří, monumentální vstup do katedrály či vstup do Baziliky Sv. Jiří stejně jako prostranství před Starým královským palácem, Novým purkrabstvím nebo nově rekonstruované ústí Zlaté uličky, to všechno jsou místa osazená našimi odpadkovými koši. Ty musí zvládnout obrovský nápor turistů z celého světa a postarat se o všechno, co právě prohlásí za odpadky. 
Moderní design a nenápadná tlumená barevnost se přesně podle naší filosofie dokonale snoubí s historickou architekturou tohoto turisticky atraktivního, stále však magického a pro každého Čecha drahého místa.
Odpadkové koše jsou právě pro tento projekt opatřeny patkou s gumovou podložkou proti poškrabání dlažby a nejsou kotveny, čímž osvědčují svou přirozenou stabilitu. Jsou vyprazdňovány vzhledem k frekventovanosti místa několikrát denně, a proto musí splňovat i mimořádné nároky ze strany údržby.
Jsme rádi, že kvalitní výrobky mmcité slouží lidem i na takto významných místech. Nezapomeňte si při vaší návštěvě Pražského hradu všimnout i tohoto důležitého moderního detailu. 

fotogalerie