Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Pistáciově zelená v Murcii

Nová tramvajová trať v jihošpanělském městě s vybavením od mmcité

Geometricky tvarované a svěže zelené přístřešky od architektů Mirallese (Emilio González Miralles), Yaga (Miguel Ángel Marín Yago) a Beldy (Fuensanta Carmona Belda), které byly vyvinuty a dodány společností mmcité se staly jasným poznávacím znamením tramvajové linky 1 v Murcii. Náročný úkol technicky vyvinout, do detailů dokonale vyrobit a v krátkém čase namontovat 24 přístřešků byl splněn a téměř půlmilionová Murcia má novou pýchu. 
Jednotlivé stanice byly komplexně vybaveny i speciálními vitrínami, sloupky a mobiliářem z katalogu mmcité – odpadkovými koši Nanuk a zvýšenými sedáky Radium. Stanice působí jako celek velmi dobře a když nehlučně přijede tramvajová souprava ve stejném pistáciovém odstínu, obraz moderního města je dokonalý.