Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Zelená střecha chrání cestující v Zaragoze

Další tramvajová trať od mmcité ve Španělsku, tentokrát v Zaragoze

Náročný projekt přístřešků a dalšího vybavení pro novou tramvajovou trať získala společnost mmcité a po složitém vývoji plném „neřešitelných“ problémů jsou přístřešky namontovány. Design založený na velkých čistých plochách se dvěma světelnými sloupy a střechou osázenou trávníkem je dílem Inaki Aldaye, profesora architektury na Virginské univerzitě v Charlottesvillu a stal se i pro zkušený tým mmcité opravdovou výzvou. Netradiční materiálové složení i některé funkční detaily vyžadovaly náročné ověřování v prototypech. Součástí projektu je i sada přísně geometrických křesel a laviček z dřevěných sendvičových desek. Jsou umístěny nejen v přístřešcích ale i na přilehlých plochách.

Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na tomto zajímavém designu a vyzkoušet trochu jiný pohled na řešení dopravních projektů

fotogalerie